Kullanıcı Klavuzu

Ödeme menüsünde neler yapılabilir?

  • Düzenli ödeme menüsünde kurumunuza bağlı üye işyerleriniz için oluşturmuş olduğunuz ödeme talimatlarınızın listesini görebilir, talimatlarınızı güncelleyebilir, iptal edebilir ve yeni ödeme talimatı oluşturabilirsiniz.
  • Kurumunuza bağlı üye işyerleriniz için oluşturmuş olduğunuz otomatik ödeme talimatlarını, üye işyeri isminizin üstüne tıklayarak filtreleyebilirsiniz.

  • Ödeme talimatı detay ekranında ödeme talimatınızın bilgilerini güncelleyebilir ve Güncelle butonuna basarak onay verebilirsiniz.

  • İptal Etmek istediğiniz her bir işlem için ilgili satırdaki İptal Et butonuna basmanız ve karşınıza çıkan onay ekranında onay vermeniz gerekmektedir.

  • Yeni Ödeme Talimatı Oluştur butonuna bastığınızda yeni açılacak olan ekranda Manuel Ödeme tanımlamak isterseniz; Üye İşyeri, İsim Soyisim, Kart Numarası, Son Kullanma Tarihi (ay/yıl formatında), CVV2, Tutar, Başlangıç Tarihi, Ödeme Aralığı, Periyod Tipi ve Toplam Çekim Sayısı alanlarını doldurdurarak ‘Kaydet’ butonuna basmanız yeterli olacaktır.
  • Periyod Tipi; Günlük, Haftalık veya Aylık seçenekleri ile belirlenir. Ödeme Aralığı; belirlediğiniz periyod tipine göre ödeme işleminizi kaç gün, kaç hafta veya kaç ay aralıklarla tekrarlamak istediğinizi belirler. Toplam çekim sayısı ile; bu periyod tipi ve ödeme aralığında işleminizin toplamda kaç çekim yapması gerektiğini belirlemenizi sağlar.

  • Dosya Yükleyerek Ödeme Talimatı seçeneğine geçtiğinizde ise ekranda göreceğiniz örnek excel dosyasını indirip dosya içinde yer alan formatta talimatlarınızı oluşturmanız gerekmektedir. Yeni oluşturduğunuz bu dosyayı sisteme ekleyip ‘Yükle’ butonuna basmanız durumunda talimatlarınız otomatik olarak oluşturulacaktır.

Ürün veya hizmet arayabilirsiniz.