Özel Yazılım Entegrasyon

Yasal Uyarı / Telif Hakları © 

Site’ye giren ve kullanan kişi ve/veya kuruluşlar, işbu “Yasal Uyarı/Telif hakları” okuyup, aynen kabul etmiş sayılacaktır. Site’nin içeriği ve Site’de yer alan yorumlar ile linkler bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Site’ye giren ve kullanan kişi ve/veya kuruluşlar, içeriği, yorumları ve linkleri sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir.

Bu Site’de yer alan içeriklerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak D Ödeme önceden haber vermeksizin, istediği zaman Site’deki içeriklerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.

D Ödeme’nin bu Site’yle ilgili olarak Site’nin içeriği ve işleyişi de dahil, hiçbir sorumluluğu yoktur. D Ödeme Site’deki içerikler ya da içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Site’de yer alan içerikler, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Site’de yer alan içerikler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, Site’ye giren ve kullanan kişi ve/veya kuruluşlara aittir.

Site’de yer alan içeriklerin çeşitli nedenlerle doğru şekilde güncellenmemesi; revize ve gecikme, Site’de olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü D Ödeme’ye hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine D Ödeme’yi hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

 

Ürün veya hizmet arayabilirsiniz.