İşlemlerim

İşlemlerim menüsünden neler yapılabilir?

Ortak ödeme sayfasından yapılan satış işlemlerinin tüm detaylarına işlemlerim menüsünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca satış işlemlerinin iptal ve iadelerini bu sayfadan yapabilirsiniz. Yapılan satış işlemlerini sipariş numarası, sipariş tarihi, tutar, durum (işlemin başarılı mı başarısız mı gerçekleştiğine göre filtreleme), kredi kartı numarası, taksit sayısı, 3D güvenlik (alışveriş sırasında 3D kullanılıp kullanılmadığına göre filitreleme), ödeme içeriği ve hizmet tipine göre filtreleyebilirsiniz.

  • Filtreleme yaptığınızda uygun bir sonuç bulamadığınızda aşağıdaki ekran ile karşılaşırsınız. Bu durumda filtreleme seçeneklerini kontrol ederek tekrar deneyebilirsiniz.

  • Ortak ödeme sayfası üzerinden yapılan ödemelerin iadesini işlemlerim menüsünden yapabilirsiniz. Bir işlemin iadesini liste üzerinden veya filitreleme seçeneğini kullanarak ilgili işlemi bulduktan sonra detay butonuna bastığınızda açılan iade kutucuğuna iade edilmesini istediğiniz tutarı yazıp iade et butonuna basarak iade edebilirsiniz.

İade et butonununa bastığınızda iade işlemini onaylamınız için bir ekran açılacaktır. İade işlemine devat etmek istiyorsanız evet butonuna basarak onaylamanız gerekmektedir.

  • Yapılan işlem iade edildikten sonra iade işleminin iade edildiğini aşağıdaki ekranda İade Edilen Tutar alanında görebilirsiniz.

İşlemlerle ilgili daha detaylı bilgiye detayları gör butonunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

  • Detay butonundan işlemlerle ilgili tutar bilgilerine, iade edilen tutarlara ulaşabilirsiniz.

Ürün veya hizmet arayabilirsiniz.