Bilgilendirme

Kolay Ödeme Nedir?

Üye işyerlerine özel kolay ödeme sayfasından entegrasyon gerektirmeden tahsilat sayfalarını E-Posta ve/veya SMS ile müşterileriyle paylaşabilmeleri ve tahsilatlarının durumunu takip edebilmesi sağlanmaktadır.

Hepsipay Kolay Ödeme Sayfası Nedir?

Hepsipay Kolay Ödeme Sayfası Hepsipay Portal üzerinden manuel veya dosya yükleyerek toplu şekilde oluşturabileceğiniz tahsilat linklerinin açıldığı ödeme sayfasıdır. Üye İşyeri bilgileri ile özelleştirilen Hepsipay Kolay Ödeme Sayfası ile müşterilerinizden tahsilatlarınızı kolay ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Hepsipay Portal Tahsilat Talepleri sayfası üzerinden oluşturduğunuz tahsilat linklerinizi görüntüleyebilir ve tahsilat durumlarını takip edebilirsiniz.

2. Hepsipay Tahsilat Talepleri Sayfasına Nasıl Ulaşılır?

Hepsipay Tahsilat Taleplerim sayfasına ulaşmak için öncelikle Hepsipay Portal’ e giriş yapmanız gerekmektedir. Hepsipay Portal’ e www.hepsipay.com‘ un ana sayfasında sağ üst köşede yer alan giriş yap butonunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

 

Hepsipay Portal’ e giriş için Hepsipay’ de kayıtlı mailinize gönderilen geçici şifrenizle giriş yaparak size özel şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir.

 

Hepsipay Portal şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı ve en az bir büyük harf, bir küçük harf ve bir rakam içermelidir. Şifre değişikliği sırasında Hepsipay sisteminde kayıtlı telefon numarasına gönderilen tek kullanımlık şifre ile değişiklik işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

 

Şifre değişikliği yaptıktan sonra Hepsipay Portal’ e kimlik numaranızı, vergi kimlik numaranızı veya başvuru onayınızdan sonra size gönderilen Hepsipay kurum koduyla birlikte belirlediğiniz şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

 

Kurum kodu size başvuru onayınızdan sonra kayıtlı mail adresinize gönderilen 5 haneden oluşan koddur. Panel girişlerinizde ve Şifre resetleme işlemlerinizde Kurum kodunuzu kullanabilirsiniz.

 

Hepsipay Portal ekranına giriş şifrenizi yanlış girdiğiniz durumda uyarı sayfası ile karşılaşırsınız. 

 

Hepsipay Portal ekranına giriş şifrenizi unuttuysanız şifremi unuttum butonunu kullanarak yeni şifre belirleyebilirsiniz. 

Ürün veya hizmet arayabilirsiniz.